שאלות נפוצות

ברוכים הבאים לאתר מופי - משחקים ברשת!


מי אנחנו?
לפני מס' חודשים ניסינו לחשוב על אתר אשר יוכל לספק הנאה ופעילות לאורך היום, למען האמת די התלבטנו בנושא מכיוון שאין כל כך הרבה תחומים שיוכלו לספק את השילוב הזה. לאחר מחשבות רבות, החלטנו שהנושא יהיה "משחקי רשת".
למה החלטנו את זה? מכיוון שנושא זה כולל בתוכו המון נושאים ותתי קטגוריות אשר מספקות שעות של הנאה ופעילות, נושאים כגון: משחקי פעולה,משחקי ספורט,משחקי מירוצים,משחקי חשיבה,ועוד.... האתר מופי נועד אך ורק בשבילכם, הגולשים. אנו מצידינו ננסה לספק מענה והנאה מרובה בכל התחומים שבהם תרצו לשחק.

אהבתי את האתר, איך אני יכול לעזור לכם?
קודם כל, אנו מודים לך על הרצון לעזור. שנית, תוכל לעזור בכך שתפרסם את האתר מופי בכמה שיותר פורומים,רשתות חברתיות (פייסבוק,מקושרים,מייספייס,ועוד), תוכנות מסרים מיידים (אייסיקיו,מסנג'ר,סקייפ,ועוד),צ'אטים,וכו'.
הערה: ניתן לפרסם בדרכים הבאות:
מופי - משחקים ברשת
מופי - משחקי רשת
מופי - משחקי דפדפן
או כל דרך שתביא יותר גולשים לאתר. זיכרו: ככל שיהיו יותר גולשים, תהיה לנו יותר מוטיבציה להוסיף יותר משחקים!

אני מכיר משחק שאין לכם באתר... איך אפשר להוסיף אותו?
ניתן לפנות אלינו בכל עת בדף יצירת הקשר ולציין בפרטי ההודעה מס' פרטים חשובים אודות המשחק (שם המשחק,תיאור קצרצר,הוראות משחק,וכו').
הערה: בדף המשחק אנו נציין את מוסיף המשחק.

מתי אתם מוסיפים משחקים חדשים לאתר?
אנו דואגים לעדכן את האתר מדי יום במשחקים חדשים שאתם הגולשים ממליצים לנו עליהם או משחקים שאנחנו אהבנו וחושבים שהמשחק ראוי להיות באתר.

מהם משחקי דפדפן?
משחקי דפדפן הם בעצם משחקים אשר נגישים מכל מחשב אשר מחובר לרשת. למה זה טוב? נניח ואהבת את המשחק "מיסטר פיגי" ואתה רוצה שגם חברייך ישחקו בו, פשוט תעתיק את כתובת המשחק משורת הכתובת ותתחיל לשלוח אותו לכל רשימת החברים שלך.. פשוט נכון?
בנוסף, משחקי דפדפן ידועים ביעילותם מכיוון ואין צורך כלל להוריד את המשחק למחשב, מה שמקנה הנאה מרובה במינימום זמן!